...

Sazinies ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums. Mēs jums atbildēsim 24 stundu laikā darba dienās.

Mēs atrodamies

Vienības gatve 109, Rīga, Latvija

Raksti mums

info@solcraft.lv

Atbalsts telefoniski

Telefons: (+371) 67277708

Izmaiņas likumā „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”

Informējam, ka 2016. gadā ir stājušās spēkā izmaiņas likumā „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” 8. pantā ir veiktas izmaiņas – dotais pants papildināts ar 5.2 daļu sekojošā redakcijā:

„5.2 Šā panta piektajā daļā noteikto procentuālo ierobežojumu — 10 procenti no maksātājam aprēķinātās bruto darba samaksas taksācijas gadā — nepiemēro maksātājam proporcionāli par tām taksācijas gada kalendāra dienām, kurās tas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā, kā arī pārejošas darbnespējas, grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma kalendāra dienām, par kurām maksātājam ir izsniegta darbnespējas lapa “B”.”

Lai pieteiktos šo izmaiņu uzstādīšanai programmā, kā arī lai uzzinātu cenu un citu informāciju par šo pakalpojumu, lūdzu, zvaniet pa tālr. +371 67277708 vai rakstiet uz e-pastu info@solcraft.lv.

Klientiem, kuriem ir iegādāta apkalpošanas pakete „Likumdošana” vai „Attīstība” modulim Alga, šīs izmaiņas tiks veiktas dotās apkalpošanas paketes ietvaros. Pieteikties apkalpošanas paketēm, Jūs variet, izmantojot augstāk norādīto kontaktinformāciju.