...

Sazinies ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums. Mēs jums atbildēsim 24 stundu laikā darba dienās.

Mēs atrodamies

Vienības gatve 109, Rīga, Latvija

Raksti mums

info@solcraft.lv

Atbalsts telefoniski

Telefons: (+371) 67277708

Depozīta sistēmas programmnodrošinājums

Kopš 2022. gada 1. februāra Latvijā sāka darboties depozīta sistēma dzērienu iepakojumam, kuras ieviešanai pārejas periods ilgs līdz 31. jūlijam. Lai šī sistēma veiksmīgi darbotos, katram tirgotājam ir nepieciešams depozīta sistēmas programmnodrošinājums, kas nozīmē, ka tiks veikta depozītpreču uzskaite un apkopojums tirgotāja darba atvieglošanai un sistematizēšanai. SIA SOLCRAFT izstrādājis FinaWin Noliktavas sistēmu, kura papildfunkcija ir automatizēts risinājums depozītpreču uzskaitei un tiešā veidā atvieglos visus ar depozīta iepakojumu uzskaiti un sistematizēšanu saistītos procesus.

Depozīta sistēma ļaus ikvienam iedzīvotājam nodot tukšos depozīta iepakojumus 1350 depozīta punktos visā Latvijā. Uz tiem jābūt nolasāmai speciālai atpazīstamības zīmei, turklāt depozītpreču iepakojumam jābūt tukšam un nebojātam. Depozīta sistēma paredz, ka nodot varēs stikla, plastmasas (PET) un metāla (skārdenes) dzērienu iepakojumus, pretī saņemot 10 centu naudas atmaksu par vienu vienību. Depozīta sistēmas veiksmīgai darbībai ļoti svarīga ir tirgotāju iesaiste, jo tieši tirgotāji nodrošina depozīta iepakojuma efektīvu apriti — gan pārdodot produktus depozīta iepakojumā un saņemot depozīta maksu, gan pieņemot atpakaļ izlietotos depozīta iepakojumus un attiecīgi izmaksājot iepriekš veikto depozīta maksājumu. Tāpat tirgotāju iesaiste palīdzēs veidot jaunus, klimatam draudzīgus sabiedrības ieradumus ikdienā, un veicinās rūpes par vidi. Depozīta sistēma sabiedrībā kļūs par arvien pieprasītāku pakalpojumu, tāpēc depozīta pieņemšanas punktu izveide palīdzēs veicināt ne tikai tirdzniecības vietu esošo klientu lojalitāti, bet arī jaunu klientu piesaisti.

FinaWin Noliktava – preces un pakalpojumu kustības uzskaites un noliktavu vadības sistēma ir programma, kas ļauj veikt precīzu, operatīvu noliktavas uzskaiti jebkuram uzņēmumam no dažādām darbības sfērām. Tagad visi SIA SOLCRAFT klienti, kas izmanto šo programmu kā papildus funkciju saņems depozītrisinājuma programmu. FinaWin Noliktavas sistēma ar šo papildfunkciju būs lielisks depozītrisinājums tirgotājiem, lai tiktu veikta nepieciešamā depozītpreču uzskaite un depozīta iepakojumu uzskaite. Tas ir gatavs depozīta sistēmas programmnodrošinājums, lai tirgotāji spētu veiksmīgi izsekot depozīta iepakojumu apritei, depozītmaksas aprēķināšanai un uzskaitei un darba sistematizēšanai it visā, kas saistīts ar depozīta sistēmas ieviešanu un veiksmīgu darbību.

Depozīta sistēmas programmnodrošinājums un tā funkcijas:

  • Katrai depozīta precei iespējams norādīt atbilstošo iepakojuma veidu
  • Pie iepirkšanas un pārdošanas sistēma automātiski aprēķina depozītmaksu
  • Tiek veikta depozītpreču uzskaite un izveidots pārskats par depozītpreču apgrozījumu
  • Notiek depozītsummu grāmatošana (ja iegādāts FinaWin finanšu modulis)
  • Mazumtirdzniecībā tiek veikta depozītpreču informācijas nosūtīšana uz kases sistēmu
  • Tiek veidotas cenu zīmes ar depozītpreču informāciju

Noliktavas programma ir jaudīga un ērta, tāpēc tā ļaus ne tikai maksimāli ērti un efektīvi veikt preču apgrozījuma uzskaiti un automatizēt citas ar depozīta sistēmu saistītas funkcijas, bet arī ietaupīt laiku un paaugstināt darba efektivitāti.
Depozīta sistēmas programmnodrošinājums pieejams visiem esošajiem klientiem, kas izmanto FinaWin Noliktavas programmu, kā arī visiem jaunajiem tirgotājiem, kas to iegādāsies. Depozītrisinājuma programma var tikt ieviests īsā laikā. Lai noskaidrotu izmaksas un ieviešanas termiņus lūdzam ar mums sazināties.