...

Sazinies ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums. Mēs jums atbildēsim 24 stundu laikā darba dienās.

Mēs atrodamies

Vienības gatve 109, Rīga, Latvija

Raksti mums

info@solcraft.lv

Atbalsts telefoniski

Telefons: (+371) 67277708

Jaunums – glabā datus un piekļūsti sistēmai visur, jebkurā laikā

SIA Solcraft turpina attīstīties un iet līdzi laikam. Darbs attālināti un iespēja strādāt gan no biroja, gan mājām ir kļuvusi par ikdienu. Ņemot vērā klientu vajadzības un darbinieku vēlmi vairāk noteikt savu darba laiku un vietu, ikviens no mūsu produktiem tagad ir pieejams Cloud versijā. Tas nozīmē, ka katra programma, ko līdz šim piedāvājām iegādāties un lietot izmantojot katra uzņēmuma pašu serveri, ir kļuvusi pieejama arī Cloud versijā.

Ja līdz šim mēs piedāvājām iegādāties mūsu produktus, uzstādīt tos un sniegt īsu pamācību to lietošanā, lai tos varētu lietot birojā un tikai ļoti retos gadījumos tiem piekļūt no citurienes, tad līdz ar šo jauno iespēju tas mainīsies. Izmantojot mūsu produktu Cloud versiju jūs nezaudēsiet neko, bet tikai iegūsiet.

Dati un pati programma glabāsies Cloud un tiem būs iespējams piekļūt no jebkuras vietas jebkurā laikā. Ja līdz šim visa informācija glabājās uz biroja servera un tai bija iespējams piekļūt tikai darba vietā, ar dažiem izņēmumiem, tad izvēloties izmantot Cloud mūsu produktu izmantošanai, pavērsies plašākas iespējas darbiniekiem strādāt attālināti vai veikt vajadzīgās izmaiņas krīzes situācijās. Šī ir iespēja vieglāk un ērtāk pielāgoties jaunajam darba tirgum un efektīvāk vadīt darbiniekus. Mazāk stresa un problēmu gan darbiniekiem, gan vadītājiem.

Iespēja piekļūt sistēmai jebkur un jebkurā laikā ir tikai viens no ieguvumiem. Iespēja izmantot mūsu produktus Cloud versijā, samazinās administratīvās izmaksas. Ja līdz šim uzņēmumam gan programma, gan dati bija jāglabā uz sava servera, jāalgo cilvēks, kas nodrošina, ka viss darbojas un problēmu gadījumā tās atrisina, tad Cloud versija to visu atceļ.

Uzņēmumam vairs nav nepieciešams savs serveris un atbildīgais par to, šo nodrošina Cloud sistēma. Tā ir starptautiska atzīta un plaši izmantota sistēma visā pasaulē un pierādījusi, ka spēj nodrošināt drošu un efektīvu darbību. Ja jūs satrauc datu drošība un iespēja, ka tie pēkšņi pazudīs, tad nav pamata satraukumam. Ņemot vērā, ka šāda situācija nav pilnībā izslēdzama, mēs visu datu kopijas glabāsim uz sava servera. Ja visi jūsu dati pēkšņi pazudīs, tos bez problēmām atgūsiet sazinoties ar mums. Mūsu klientu serviss strādā un ir pieejams klientiem katru darba dienu, jebkādas problēmas izmantojot mūsu produktus, tiek atrisinātas ātri.

Jaunajiem klientiem iespēja izmantot ikvienu mūsu produktu Cloud versijā tiks piedāvāta komplektā. Jums atliek tikai iepazīties ar piedāvājumu un izvēlēties sev ērtāko. Tā ir jūsu uzņēmuma izvēle, kur vēlaties glabāt pašu programmu un datus, tāpēc joprojām tiks piedāvāta iespēja visu veidot uz uzņēmuma servera. Savukārt, mūsu esošajiem klientiem, kas vēlēsies pāriet uz Cloud versiju, esam gatavi palīdzēt veiksmīgi un ērti pārlikt visus datus un arī pašu programmu. Šī ir iespēja izmantot mūsu produktus jaunā un ērtā veidā.

Vairāk par mūsu piedāvājumu uzzināsiet sazinoties ar klientu menedžeri.