...

Sazinies ar mums

Rakstiet vai zvaniet mums. Mēs jums atbildēsim 24 stundu laikā darba dienās.

Mēs atrodamies

Vienības gatve 109, Rīga, Latvija

Raksti mums

info@solcraft.lv

Atbalsts telefoniski

Telefons: (+371) 67277708

Muitas noliktavas risinājums

SIA “Solcraft” piedāvā jaunu noliktavas programmas papildinājumu – muitas noliktavas risinājums. Ja līdz šim iegādājoties noliktavas programmu tā bija piemērota vairumtirdzniecībā, mazumtirdzniecībā, būvniecībā, ražošanā, lauksaimniecībā, utt., tad ieviešot muitas noliktavas papildinājumu, tā kļūst par lielisku un visaptveroši rīku ikvienam uzņēmumam, kam ikdiena saistīta ar muitu.

Mūsu izstrādātais muitas noliktavas risinājums nodrošina preču ieveduma un izveduma uzskaites automatizāciju. Muitas noliktavas programmas galvenās funkcijas sevī ietver:

  • Kravas ienākšanas un iziešanas dokumentu reģistrēšanu;
  • Datu imports no VID EDS sistēmas(caur XML);
  • Deklarāciju un galvojumu uzskaite;
  • Pagaidu uzglabāšana(PUD);
  • Muitas atskaites;
  • Preču apgrozījuma pārskats;
  • Preču atlikumi;
  • Preču valdītāju uzskaite.

Radošais risinājums nodrošina visu muitas uzskaites prasību izpildi vienas programmas ietvaros. Izvēloties noliktavas programmu, muitas atskaites būs vien pāris klikšķu attālumā.

Starp mūsu piedāvāto muitas noliktavas uzskaiti un citām muitas noliktavas programmām pastāv atšķirība. Piedāvātās programmas ir vairāk vērstas uz muitas atskaišu veidošanu. Savukārt, mūsu programma piedāvā vienotu sistēmu gan muitas kravai, gan Eiropas kopienas kravai. Tāpat arī ir iespējams atmuitot kravu un pārcelt to uz nemuitotas kravas noliktavu. Darbs nebeidzas pie atskaitēm,tāpēc “Solcraft” muitas noliktavas risinājumu nepiedāvā kā atsevišķu muitas noliktavas programmu, bet gan kā daļu no lielas un plašas noliktavas programmas.

Programma piedāvā ļoti plašu funkciju klāstu un to varam piemērot katram klientam individuāli pēc vajadzībām. Izvēloties jebkuru no mūsu programmām, varēsiet izlemt vai glabāsiet to uz sava servera vai Cloud versijā. Izvēloties Cloud versiju, visi dati un pati programma glabāsies Cloud un tai varēs piekļūt ikviens darbinieks jebkurā laikā un jebkurā vietā.

Lai uzzinātu vairāk par muitas noliktavas risinājumu un noliktavas programmu, sazinieties ar mūsu klientu menedžeri. Mēs labprāt atbildēsim uz visiem jautājumiem un pielāgosim produktu Jūsu vajadzībām.