Par kompāniju Solcraft

Vienota ERP sistēma, kas palīdz padarīt biznesu
pārredzamāku, pārvaldāmāku un
gatavāku tirgus izmaiņām

Grāmatvedība

Algas un personāls

HR-portāls

Noliktava

Ražošana

Kāpēc izvēlēties mūs?

Solcraft radās 1991.gadā, un tajā brīdī tika uzskatīts par vienu no pirmajiem tehnoloģiju uzņēmumiem Latvijā. Šodien Solcraft ir vairāk nekā 30 gadu pieredze Baltijas valstu tirgū ERP risinājumu izstrādē un ieviešanā. Uzņēmums nodarbina labākos nozares darbiniekus, kuru vidējā darba pieredze ir 10 gadi. Viņi ieviesa mūsu ERP sistēmu tādiem klientiem kā Neste, Rimi, DHL, Sanitex, Schneider Electric, Mego, DPD, Leversa un daudziem citiem.

Mūsu komanda

Palīdzam jūsu biznesam kļūt elastīgākam
un gatavam jebkādām tirgus izmaiņām

Edgars
Edgars
Direktors
Roberts
Roberts
Projektu vadītājs
Ludmila
Ludmila
Projektu vadītāja

Kā mēs palīdzam

1

Uzklausām Jūsu aktuālās problēmas, veicam jūsu pašreizējo biznesa procesu auditu un piedāvājam risinājumus to uzlabošanai un optimizēšanai.

2

Mēs modelējam jaunus, labākus biznesa procesus, kā arī automatizējam ikdienas rutīnas uzdevumus, atbrīvojamies no papīra birokrātijas un izveidojam detalizētu analīzi.

3

Mēs apmācām jūsu darbiniekus kā lietot mūsu produktu un pēc tam vienmēr esam viena e-pasta vai zvana attālumā no jums, ja jums ir nepieciešama mūsu palīdzība.

Kur mēs esam labākie

  • Mums patīk dalīties zināšanās biznesa procesu vadībā. Pat tiem, kas nav mūsu klienti, mēs veiksim īsu biznesa procesu auditu un ieteiksim, kā tos vislabāk sakārtot.
  • Mums patīk strādāt ar klientiem ilgtermiņā, un tas ir abpusēji: ar lielāko daļu mūsu klientu mēs sadarbojamies jau vairāk nekā 10 gadus.
  • Mūsu mīļākā nodarbe ir mācīties no klientiem, iedziļinoties viņu biznesa procesu detaļās. Mums ir interesanti ”kā tas strādā jūsu uzņēmumā”. Mēs apspriedīsim jūsu uzdevumus, idejas un pārņemsim pieredzi.
  • Mēs domājam ” out of the box”, saprotot ka tas pats risinājums nederēs katram biznesam. Projektā jums centīsimies ņemt vērā jūsu individuālās prasības.

Mums uzticas

Ir jautājumi?

Uzrakstiet mūsu projektu vadītājam Robertam – viņš ar prieku atbildēs uz jebkuru jūsu jautājumu