Atsauksmes

AS BlueOrange Bank sadarbojas ar SIA “Solcraft” kopš 2001.gada.
Šajā laika posmā esam pārliecinājušies, ka SIA “Solcraft” nodrošina profesionālus grāmatvedības produktus un izcilu klientu atbalstu.

SIA “Solcraft” grāmatvedības programma ir loti ērta lietotājiem – pārskatāma un pārdomāta, darbojas nevainojami un iet kopsolī ar jaunākajām likumdošanas prasībām.
Jāatzīmē arī AS BlueOrange Bank pozitīvā pieredze ar uzņēmuma darbiniekiem – profesionāliem, pieredzējušiem, zinošiem un pretimnākošiem speciālistiem. Radušās problēmas tiek atrisinātas ātri, mēs vienmēr saņemam vērtīgus padomus un konsultācijas.
AS BlucOrange Bank augsti novērtē SIA “Solcraft” profesionalitāti, darbinieku atsaucību un plāno turpināt sadarbību arī turpmāk.

Ar cieņu,

Violeta, AS BlueOrange Bank vecākā grāmatvede

SIA “Neste Latvija” sadarbojas ar SIA “Solcraft” kopš 1999.gada. Izmantojam “Alga” programmas moduli. Ilgais sadarbības laiks jau norāda uz to, ka esam apmierināti ar “Solcraft” pakalpojumu servisu.

Savlaicīgi tiek veikti labojumi, kas saistīti ar izmaiņām likumdošanā. Izmaiņu uzstādīšanas laiks tiek vienmēr piemērots klienta laikam. Darbinieki ir ļoti zinoši un atsaucīgi.

Vienmēr var griezties pēc palīdzbas ar jebkuru neskaidru jautājumu, uz kuru tiek saņemta izsmeļoša atbilde, vai tehniska palīdzība. Tiek piedāvāti risinājumi klienta individuālajām vajadzībām.

Ar cieņu,

Iveta, Algu grāmatvede

SIA “Dental Art” jau vairākus gadus izmanto SIA “Solcraft” programmu, tādēļ vērtējam šo sadarbību kā ļoti veiksmīgu un profesionālu. Izmantojam Fina Win® preces un pakalpojumi (noliktava) – preces un pakalpojumu kustības uzskaite un noliktavu vadības sistēma.
Programma ļauj veikt precīzu, operatīvu noliktavas uzskaiti mūsu uzņēmumam, kas ļoti efektīvi atvieglo darbu ar datiem un atskaitēm. Esam ļoti apmierināti ar izstrādātajiem un īpaši mūsu uzņēmumam pielāgotajiem risinājumiem.

Apkalpošana un serviss no SIA “Solcraft” darbinieku puses vienmēr ir profesionāla līmenī, īpaši, ja ir nepieciešama palīdzība vai kāds jauns risinājums konkrēti mūsu vajadzībām.

Tatjana, SIA „Dental Art” izpilddirektore

Atsauksme par sadarbība ar SOLCRAFT Mūsu uzņēmums, LIC Gotus, 2020.gadā izdarīja lēmumu nomainīt savu esošo grāmatvedības programmu uz SOLCRAFT Noliktavas un Finanšu grāmatvedības programmu.
Mēs esam ieviesuši arī noliktavā Skeneru sistēmu, kas agrāk mums nebija. Paralēli, mēs kopīgi sadarbojoties esam veikuši daudzu procesu uzlabojumus un automatizāciju, kas palīdz ikdienas darbos. Jaunajā digitālajā laikmetā ir nepieciešams nepārtraukti sekot līdzi jaunumiem un veikt uzlabojumus.

Šajā ziņā SOLCRAFT ir lielisks partneris, jo no savas puses arī izrāda interesi un iniciatīvu dažādu procesu uzlabošanā un automatizācijā.

Atis, LIC Gotus Valdes priekšsēdētājs

Virši F SIA nodarbojas ar degvielas mazumtirdzniecību un saistīto preču tirdmiecību degvielas uzpildes stacijas “Virši” tikla ietvaros.

Ar Solcraft SIA sadarbība uzsākās 2015. gadā jau no uzņēmuma darbības sākumiem, sākotnēji ieviešot Finanšu un Algas moduļus. Paplašinot darbības spektru un atklājot jaunu degvielas uzpildes staciju kļuva aktuāli veikt pārrunas par Fina Win Noliktavas moduļa ieviešanu, lai varētu veikt efektīvāku darbu starp degvielas uzpildes stacijām, iegūt pārskatāmākus datus, kā arī automatizēt preču pieņemšanas, tirdzniecības un inventarizācijas procesus.

Šobrīd veiksmīgi ieviešot pilnvērtīgu biznesa vadības sistēmu, papildinot iepriekš ieviestos moduļus ar Fina Win Noliktavas moduli, ir iegūta iespēja veikt procesus efektīvāk un optimizēt darbinieku darbu.

Šobrīd pēc programmatūras Fina Win veiksmīgas ieviešanas, esam pārliecināti par savu izvēli. Fina Win Noliktavas programma pilnībā noskaņota mūsu vajadzībām un prasībām, kas atvieglo darbu tirdzniecības vietās, kā ari optimizē darbu grāmatvežiem ar preču atlikumu un kustības uzskaiti, gan arī vadītāju analīzes un plānošanas procesu.

Fina Win Noliktava programmatūras ieviešana tika veikta ievērojot mūsu prasības un tehnoloģiskos risinājumus, kā arī visas likumdošanas prasības. Sistēma tika ieviesta plānotajos termiņos un arī turpmākā apkalpošana no izpildītāju puses bija laipna un pretimnākoša.

SIA SolCraft izprot mūsu vajadzības, sniedzot kvalitatīvus un profesionālus pakalpojumus, uzlabojot mūsu darbu ar grāmatvedības un preču uzskaites jautājumiem SIA SolCraft ir spējis rast risinājumus dažādām situācijām un pierādījis sevi kā sadarbības partneri, kuram var uzticēties.

Ar cienu,
Marika, SIA “VIRŠIF” valdes locekle

SIA …Madara 93’’ ir pastāvīgs ir SIA ,.Solcraft” klients. Šīs firmas izstrādātā programma «SolCralt Fina WIN“ sniedz iespēju SIA ,.Madara 93” administrācijai kontrolēt notiekošo mazumtirdzniecības preču veikalos, analizēt preču krājumus noliktavā, preču kustību veikalā u.c, svarīgas darbības, kas palīdz pieņemt nozīmīgus lēmumus, lai sekmētu veiksmīgu uzņēmuma saimniecisko darbību.

SIA «Madara 93” iesaka arī saviem sadarbības partneriem sadarboties ar SIA «SOLcraft” uzskaites programmas nomaiņas gadījumā.

Esam pateicīgi par operativitāti, atsaucību un pretīm nākšanu saspringtās situācijās (ja arī nepieciešama palīdzība ārpus darba laika).

Ar cienu,
SIA «Madara 93” valdes loceklis

Izsakam pateicību Solcraft programmas izstrādātājiem, par paveiktu lielu darbu, noliktavas uzskaites programmas atjaunošanā. Pateicoties viņiem, mēs saņēmām programmas produktu ar nepieciešamām funkcijām, noliktavas uzskaites optimizācijai un iespēju tās turpmākai attīstībai.Šī programma ļāva ieekonomēt darba laiku un izmantot to, lai risinātu citus uzdevumus, kā arī precizāk organizēt noliktavas darbu. Pavadzīmju kontrole un uzskite ar svītrkodu skanera palīdzību ļauj izsekot visu pavadzīmes ceļu un izvairītes no uzskaites kļūdām. Liela procesu automatizācija noveda līdz minimumam darbinieku rutīnas darbības. Programma vienkārša lietošanā un lieliski pielāgojas katram lietotājam.

Gribētos atzīmēt, ka programmas izstrādātāji vienmēr ieklausījās mūsu vēlmēs un norādījumos, kā arī piedāvāja savus interesantus nestandarta uzdevumu risinājumus. ,

Plānojam arī turpmāk, ciešajā sadarbībā ar programmas Solcraft izstrādātājiem, ievest jaunas tehnoloģijas un pilnībā automatizēt šoferu maršrutu izstrādāšanu, kas ļaus ieekonomēt darba laiku gan loģistam, gan šoferiem, kā arī palīdzēs ātrāk piegādāt preci klientiem.

Ar cienu,
Vadims, SIA “LEVERSA” Valdes priekšsēdētājs

SIA „Krūza” sadarbojas ar SIA „Solcraft” jau kopš 1998. gada un visu šo laiku SIA „Krūza’’ savā uzņēmējdarbībā izmanto SIA „Solcraft” programmas nodrošinājumu.

SIA „Solcraft” parādīja sevi kā kompetentus, profesionālus, atsaucīgus sadarbības partnerus, uz kuriem var droši paļauties un sagaidīt labus rezultātus.

2013.-2014. SIA „Solcraft” realizēja pārēju uz jaunu versiju SIA „Krūza” izmantojamiem programmu moduļiem ..Noliktava”, ..Finanses”, „Alga”, ..Dokumenti”, ..Pamatlīdzekļi”, ,.Personāldaļa”, kā arī veiksmīgi īstenoja visu programmu moduļu pielāgošanu EURO valūtai.

Kopīgi īstenojot projektus, SIA ..Krūza” pārliecinājās, ka SIA „Solcraft” speciālisti izrāda iniciatīvu, apzina klienta vajadzības, piedāvā optimizētus un vispiemērotākos risinājumus.

Ar cienu,
SIA “KRŪZA”

Kopš 1998. gada BEWESHIP LATVIA/ BEWE RIX veic starptautiskus kravu pārvadājumus, un 2008. gadā, kad darbību uzsāka moderns loģistikas centrs ar kopējo noliktavas platību 10 000 m2, sniedzam klientiem pilna servisa loģistikas un transporta pakalpojumus

Ņemot vērā pieaugušo darba apjomu un mērķi veikt darba procesu optimizāciju, nolēmām mainīt grāmatvedības programmu no esošās uz modernāku un efektīvāku, tāpēc 2016. gada vasarā uzsākām sadarbību ar SIA SOLCRAFT. Darbā izmantojam iekšējo loģistikas programmu, tāpēc, ieviešot jaunu grāmatvedības programmu, būtiskais jautājums bija datu pārnešana no loģistikas programmas grāmatvedības programmā, ar ko SIA SOLCRAFTspeciālisti tika galā ļoti ātri un kvalitatīvi, kas pierāda viņu profesionalitāti, iespēju atrast labāku risinājumu, lai apmierinātu klientu vajadzības un pozitīvo attieksmi pret darbu un klientu.

Ar cienu,
Kristīna, SIA Beweship Finanšu direktore