Privātuma politika

Izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat, ka šajā lapā ievietotās veiktspējas/analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un mājas lapas darbību Jūsu apkalpošanas mērķiem.

 

Personas dati

 

Uzdodot jautājumu www.solcraft.lv vai veicot pasūtījumu mūsu mājas lapā, pakalpojuma nodrošināšanai mums nepieciešami konkrēti Jūsu dati.

 

Tie sevī ietver šādu informāciju:

 

Jūsu vārds, uzvārds;

 

Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs, e-pasta adrese);

 

Sīkdatnes un Google Analytics.

 

Drošība

 

SIA SOLCRAFT mājas lapas solcraft.lv apmeklētāju personas datu aizsardzība tiek īstenota ar fiziskiem un loģiskiem aizsardzības līdzekļiem, kā arī atbilstoši Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām.

 

SIA SOLCRAFT apliecina, ka ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

 

SIA SOLCRAFT informē, ka iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti atbilstoši to iesniegšanas mērķim un uzglabāti tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

 

SIA SOLCRAFT respektē Jūsu tiesības uz privātumu un informē, ka Jums ir tiesības jebkurā laikā atteikties no informācijas par SIA SOLCRAFT produktiem un pakalpojumiem saņemšanas, un prasīt savu datu dzēšanu.