Mazumtirdzniecība

Maksimizē savu peļņu, izmantojot pārdomātu un efektīvu mazumtirdzniecības programmatūru, viegli pārvaldi visus savus produktus – vai jums ir viens SKU vai tūkstošiem.

Esošo un vēsturisko produktu imports. Migrē produktus no jau esošas tirdzniecības vietā vai interneta veikalā, pārnesot esošos datus.
Produkta variantu uzskaite. Izveido ātri vairākus līdzīgus produktus, kas atšķiras ar izmēru, krāsu vai modifikāciju, ja nepieciešams. Jūs varat sasaistīt produktus kopā, lai veidotu jaunus produktus, piemēram, dāvanu grozus, vai sadalīt vienu produktu vairākos.
Svītrkodi un uzlīmes. Importējiet esošos svītrkodus vai drukājiet jaunus. Bez pūlēm pievienojiet jaunus produktus, veidojiet iepirkuma pasūtījumu, uzskaitiet krājumus.
Produkta organizācija. Kategorizēt savus produktus ar nosaukumu, veidu, marku, piegādātāju, piegādātāja kodu, SKU, uzlīmēm. Viegli veidojiet pielāgotus pārskatus, veiciet inventāra uzskaiti vai koordinējiet sasaisti ar jūsu tiešsaistes veikalu.
Centralizēts produktu katalogs. Pārvaldīt vienu centrālo produktu katalogu un sinhronizējiet savus produktus pa visiem saviem kanāliem, lai novērstu dubulto datu ievadi un samazinātu cilvēku kļūdas.

Piesakieties  bezmaksas konsultācijai vai programmas demonstrācijai!

Mūsu klientu menedžeris ar Jums sazināsies un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem, kā arī vienosies ar Jums par programmas demonstrācijai ērtāko laiku.