Pakalpojumi

Ir daudz grāmatvedības un biznesa vadības programmu ar dažādām iespējām, tāpēc svarīgi ir atrast pareizo programmatūru tieši jūsu profila pakalpojumu uzņēmumam, vispirms atbildot uz jautājumu – kāda veida pakalpojumu uzņēmumam jums vajag programmatūru? Kad runa ir par labāko programmatūru, uz servisu orientētus uzņēmumus parasti var iedalīt divās grupās:

  • profesionālo pakalpojumu uzņēmumi;
  • komerciālo pakalpojumu uzņēmumi.

Arhitekti, inženieri, juristi un konsultanti – visi nodrošina ļoti dažādus pakalpojumus, bet viņu darbs parasti tiek aprakstīts kā “profesionālie pakalpojumi.” Savukārt uzņēmumi, kas piedāvā to, ko varētu raksturot kā “komercpakalpojumu”, nodrošina vairāk “zilo apkaklīšu” tipa pakalpojumus. Komerciālo pakalpojumu uzņēmumi ir tipveidā pārstāvēti ar B2C operācijām, lai gan tie var būt arī B2B. Piemēri komerciālo pakalpojumu uzņēmumiem ietver dažādus tehniskās apkopes uzņēmumus, ikdienas pakalpojumu sniedzējus, servisa jomas uzņēmumus, utt. Ir daudz līdzību tajā, kā komerciālo pakalpojumu uzņēmumi strādā, tāpēc tiem ir svarīgi atrast programmu, kas vērsta tieši uz komerciālo pakalpojumu sniedzējam aktuāliem ikdienas scenārijiem. SolCraft programmatūra pilnībā šo nodrošina.

Grāmatvedības programmā, kas paredzēta pakalpojumus sniedzošiem uzņēmumiem operācijām ir sava specifika – grāmatvedība pakalpojumu jomas uzņēmumā ir atšķirīga no grāmatvedības uzņēmumā, kas tikai pārdod produktus un preces. Pakalpojumu jomas uzņēmumiem ir īpašas prasības: rēķini bieži balstās uz patērēto laiku, bieži veic izbraukumu darbus/vizītes, atšķiras veids finanšu pārskatiem. SolCraft programmatūrā visa šī funkcionalitāte jau ir iestrādāta pēc noklusējuma.

Visaptverošā SolCraft grāmatvedības programma, kas paredzēta pakalpojumu sniedzējiem, piedāvā pilnus finanšu pārvaldības instrumentus. Grāmatvedības funkcijas ietver spēju skatīt/pārbaudes/maksāt rēķinus, izsekot izdevumiem, pārvaldīt algas/personālu, veidot pasūtījumus un rēķinus piegādātājiem, pārvaldīt debitoru parādus, izveidot budžetu, veikt visa veida bankas operācijas, izveidot augstākā līmeņa finanšu pārskatus.

Spēja izsekot darba laiku un sekot servisa darbu grafikiem ir svarīga iezīme pakalpojumu jomas uzņēmumiem. Daudzi komerciālie pakalpojumu sniedzēji izmanto šos darbu pārvaldības instrumentus, lai ieplānotu speciālistu un citu darbinieku laiku. Darba organizācija un vadība SolCraft programmatūrā ir optimizēta, lai izsekotu regulāriem darbiem un ietver sevī iespēju norēķināties pēc noteiktiem laika tarifiem, vai par konkrētiem pakalpojumiem. Profesionālo pakalpojumi uzņēmumiem, būtisks ir laika uzskaites un norēķinu modulis, kas nodrošina elastīgu rēķinu izveidi. Izpildītājs parasti izmanto arī darba izmaksas aprēķinus, kas paredzēti, lai izsekotu izdevumus par darbiem, to izmaksām, patērēto materiālu un darbaspēka resursiem, dinamiskām pārejām no darba uz darbu. Lielākajai daļai tirdzniecības un pakalpojumu jomas uzņēmumu, SolCraft programmatūrā ietvertā darba uzdevumu pārvaldības funkcija būs labākā izvēle, jo tā nodrošina instrumentus, kas paredzēti, lai palīdzētu pakalpojumu sniedzējam ikdienas uzdevumu risināšanā.

Speriet nākamos soļus! Ja jūs esat gatavs sakārtot savu biznesu, ieviest un izmantot jaunākās pakalpojumu biznesa programmatūras iespējas, mēs varam palīdzēt. Mūsu programmatūras speciālisti labprāt palīdzēs jums izprast SolCraft programmatūras priekšrocības un pienesumu Jūsu biznesam. Sāciet jau šodien!

Piesakieties  bezmaksas konsultācijai vai programmas demonstrācijai!

Mūsu klientu menedžeris ar Jums sazināsies un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem, kā arī vienosies ar Jums par programmas demonstrācijai ērtāko laiku.