Risinājumi vairumtirdniecībai

Vai esat gatavi atbildēt uz šodienas konkurences izaicinājumiem kā vairumtirgotājs? Vairumtirdzniecība šodien ir kļuvusi par sarežģītu un dinamisku uzņēmējdarbības veidu, kur tirgus dalībniekiem jārisina vairākas konkurences problēmas, tajā skaitā:

  • Nodrošināt stabiluklientu prasību izpildi un stabilu pieprasījumu;
  • Nepārtraukti pielāgoties, ņemot vērā mainīgās piegādātāju izmaksas un pārdošanas cenas;
  • Dinamiski pārvaldīt dažādu produktu krājumus;
  • Uzskaite cenu svārstībām un izmaiņām piegādes ķēdē;
  • Sadarboties tieši ar klientiem, atsakoties no starpnieku pakalpojumiem;
  • Pārraudzīt iespējas iegūt tirgus daļu, un palielināt ieņēmumus.

Parasti vairumtirdzniecības izplatīšanas jomā konkurenti ir labi informēti, un viņi reaģē operatīvi – reaģēšanas ātrumam uz tirgus situācijas izmaiņām ir izšķiroša nozīme. Pareizi biznesa vadības instrumenti kā programmatūra, var – izmantojot informācijas apmaiņu – ļauj izdarīt ātru un pareizu lēmumu pieņemšanu, kas dod izšķirošas priekšrocības konkurences cīņā.

Vairumtirdzniecības biznesā ir liela nozīme racionālām procedūrām, inventāra kontrolei, pārdošanas un iepirkšanas rīkojumu izpildei, un loģistikai – šo visu šodien lielā mērā uzticam programmatūrai.

Vai Jūsu esošās sistēmas ir labākais veids, kā risināt šīs problēmas? SolCraft piedāvā programmatūras kompleksu FinaWin, kurš balstās uz ilggadīgu pieredzi vairumtirdzniecības biznesa modeļa īstenošanā un optimizācijā.

Vai šī programmatūra ir pieejama arī mazajiem un vidējiem izplatītājiem? Vidēja un liela mēroga vairumtirgotājiem bieži vien praksē ir dažādas vajadzības īstenojot vairumtirdzniecības scenārijus – ar SolCraft programmatūru mērķis ir labi sasniedzams visiem. SolCraft programmatūra ir ļoti elastīgi pielāgojama, un pilnībā funkcionāla dažāda izmēra uzņēmumos. Uzņēmumu vadītāji var izvēlēties iegādāties vai maksāt ikmēneša abonēšanas maksu par vairumtirdzniecības izplatīšanas programmatūras moduļiem, viņiem arī ir iespēja ieguldīt klātienē aparatūrā un infrastruktūrā, vai izvēlēties SolCraft atbalstīto datu modeli mākonī.

Piesakieties  bezmaksas konsultācijai vai programmas demonstrācijai!

Mūsu klientu menedžeris ar Jums sazināsies un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem, kā arī vienosies ar Jums par programmas demonstrācijai ērtāko laiku.