KĀ MĒS AUTOMATIZĒJĀM NOLIKTAVAS DARBU AUTO PLUS – VIENAM NO LIELĀKAJIEM AUTO REZERVES DAĻU TIROTĀJAM AR VAIRĀK NEKĀ 200’000 UNIKĀLĀM PRECĒM

image

Auto Plus – viens no lielākajiem auto rezerves daļu un automašīnu riepu importētājiem Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi. Riepas, filtri, balstiekārtas, bremzes, dzinēji, izplūdes sistēmas – Auto Plus savos veikalos un internetveikalā piedāvā vairāk nekā 200’000 unikālu preču no dažādiem zīmoliem no Eiropas un ASV. Papildus tirdzniecībai Auto Plus ir arī augstas kvalitātes autoserviss.

Izmantotie produkti

Uzdevums

Līdz pārejai uz Solcraft, Auto Plus jau izmantoja ERP sistēmu, bet tās izstrādātājs kādā brīdī nolēma vairs neuzturēt šo produktu un klientam bija jāsāk domā par pakalpojuma sniedzēja maiņu. Izvēloties jauno ERP sistēmas piegādātāju, Auto Plus uzsvaru lika tieši uz noliktavas uzskaiti, bet ne mazāk svarīgi bija iespēja to integrēt ar esošo internetveikalu un Brio kases aparātiem. Tāpat būtiska nozīme bija izvēlētā risinājuma elastībai, kā arī tam, lai pāreja uz jauno sistēmu būtu ātra un vienkārša. 

Cita starpā klientam bija arī noteikts budžets, kurā bija nepieciešams iekļauties, kā arī pāreja uz jauno sistēmu bija jāveic salīdzinoši īsā laika posmā. 

Risinājuma prezentācijas laikā tika secināts, ka Solcraft piedāvātais risinājums spēj nodrošināt visu nepieciešamo prasību izpildi. Pēc demonstrācijas vairs nebija vajadzīgs ilgs laiks, lai klients pieņemtu lēmumu izvēlēties tieši mūsu risinājumu.

image

Risinājums

Standarta produktu “Noliktava” un “Grāmatvedība” ieviešana ar turpmāku pielāgošanu klienta vajadzībām.

Labākās projekta fīčas

Integrācija ar kases aparātiem – kase ņem datus no iepirkumu groza, kas tiek noformēts Noliktavas programmā un pēc apmaksas saņemšanas kasē attiecīgā informācija tiek automātiski nosūtīta uz Grāmatvedības sistēmu;

Integrācija ar internetveikalu. Integrācija ir iesaistīta datu krātuve, kas iegūst datus no dažādām sistēmām, t. sk. arī no mūsu “Noliktavas” un “Grāmatvedības” sistēmas. Tikai pēc datu apvienošanas datu krātuvē, dati tiek nosūtīti uz internetveikalu.

Integrācija ar QlikView. No QlikView programmas, kas instalēta uz klienta datoriem, ir iespējams nospiest vienu pogu, lai automātiski ielādētu aktuālos  datus QlikView sistēmā, ko uzņēmuma vadība izmanto tirdzniecības datu analīzei.

Atlaižu uzskaite. Auto Plus ir sava lojalitātes programma, kuras ietvaros klientiem tiek izdotas atlaižu kartes. Skenējot karti, sistēma uzreiz atpazīst, kādas atlaides pienākas konkrētajam klientam. Atlaides tiek piemērotas gan atsevišķām precēm, gan visām preču grupām.

Preču atlikumu kontrole, izmantojot Min/Max metodi. Izmantojot šo metodi, sistēma kontrolē, lai preču atlikumi nenoslīdētu zem preču kartiņā norādītā minimuma, un rekomendē veikt attiecīgo preču pasūtīšanu piegādātājiem. Ja klienti pasūta preci, kura netiek turēta noliktavā, tad pie preču pasūtīšanas piegādātājam, automātiski tiek pasūtītas arī šīs preces.

Katram Auto Plus veikalam ir noteikts savs preču Min/Max atlikums. Sistēmā ir iestrādāta funkcija, kas atlikumus izlīdzina tā, lai visos veikalos būtu līdzīgs preču daudzums. Visi pārvietošanas dokumenti starp veikaliem un noliktavu veidojas automātiski.

Pie pārvietošanām starp Noliktavām, Auto Plus sistēma tiek izmantots speciāls statuss “Prece tranzītā”. Pēc preču saņemšanas tiek mainīts statuss un preces nonāk veikala atlikumos.

Sistēmā ir noskaņotas arī vairākas nozarei specifiskas atskaites, lai ātrāk un precīzāk varētu analizēt tekošo uzņēmuma stāvokli. Atskaites iespējams pārskatīt dažādos analītiskajos griezumos. 

Automātiska “bīstamo atkritumu”  atskaites ģenerēšana sistēmā un nosūtīšana uz DRN.

Klients par darbu ar mums

Mēs esam ļoti apmierināti, ka izvēlējamies par labu tieši sadarbībai ar Solcraft. Pāreja uz jauno sistēmu tika realizēta mūsu noteiktajos termiņos un budžetā, kas mums bija svarīgs nosacījums, izvēloties jauno partneri. Tagad Solcraft turpina uzturēt mums realizētos risinājumus un periodiski īsteno pieprasītas izmaiņas. Turklāt mēs īpaši novērtējam Solcraft tehnisko atbalstu, kas ļoti ātri reaģē uz visiem mūsu pieteikumiem

Ir jautājumi?

Reģistrējieties Solcraft demo – mēs parādīsim un pastāstīsim visu par mūsu sistēmu jums izdevīgā laikā.