Ka Solcraft palīdz automatizēt noliktavas darbību Filtrex – vienā no lielākajiem rūpniecisko filtru tirgotājiem Latvijā

image

Kompānija Filtreks ir oficiālais SF Filter, Mann Filter, Baldwin Filters, Hengst, HYDAC un citas speciālās tehnikas filtru un rezerves daļu pārstāvis, kas Latvijā darbojas jau 5 gadus, un ir otra lielākā kompānija savā kategorijā pēc pārdošanas apjomiem.

Produkti

Uzdevums

imageViens no uzdevumiem kompānijas dibināšanas brīdī bija atrast ERP sistēmu, kas atbilst kompānijas biznesa procesiem. Klienta pamatprasības bija nodrošināt vienkāršu un ērtu meklēšanu atbilstoši specifiskiem filtru parametriem, iespēja grupēt preces pēc dažādiem raksturlielumiem, kā arī ātri atrast konkrētiem parametriem identisku citu ražotāju filtrus. Viena no svarīgākajām prasībām bija automatizēt ienākošo un izejošo dokumentu apstrādi. Salīdzinot vairākas vietējās un ārzemju ERP sistēmas, klients izvēlējās mūsu risinājumu, jo spējām pielāgoties klienta iekšējiem biznesa procesiem un ieviest risinājumu gan atvēlētā budžeta, gan laika limita- 2 mēnešu ietvaros.

Risinājums

imageModuļu Noliktava un Finanses ieviešana un pielāgošana klienta biznesa procesiem.

Labākās projekta fīčas

Pasūtījumi piegādātājiem. Mūsu risinājums nodrošina iespēju atsekot realizācijas dinamiku dažādos laika griezumos (piemēram, mēnesis vai nedēļa), kas, apvienojumā ar noteiktajiem minimālajiem un maksimālajiem atlikumiem, ļauj sistēmai sagatavot pasūtījuma rekomendācijas un ģenerēt pasūtījumus piegādātājiem. Ģenerējot pasūtījumu piegādātājam, balstoties uz iepriekšējām piegādēm, iespējams plānot nākotnes iepirkumu izdevumus.

Savstarpēja datu bāžu sinhronizācija. Diviem uzņēmumiem ir sinhronizēts preču katalogs- tas savstarpēji ļauj redzēt atlikumus. Šāds risinājums būtiski samazina laika patēriņu, jo nav jāpārslēdzas starp uzņēmumu datu bāzēm.

Alternatīvā prece. Risinājums ļauj grupēt preces ar vienādiem tehniskajiem parametriem, kaut gan tiem ir dažādi ražotāji, ātri atrodot preces, ko iespējams savstarpēji aizstāt. Šādam risinājuma ir vairākas priekšrocības- klients ir informēts, tāpēc spēj regulēt pārdošanu, un prece neuzkrājas noliktavā.

Ražotāja artikulu uzskaite. Ir izstrādāts ļoti ērts risinājums, kas, no vienas puses, ļauj pasūtīt preci no piegādātāja, izmantojot viņam zināmus artikulus, no otras puses, ļauj kompānijai Filtreks uzskaitīt preci saskaņā ar saviem artikuliem. Katrai precei var būt vairāki piegādātāja artikuli.

Darījumu vēsture. Risinājums uzkrāj klientu pirkumu vēsturi, kas Filtreks ļauj analizēt pasūtījumu regularitāti un papildināt preču krājumus, lai noteiktā brīdī prece būtu klientam pieejama.

Datu glabāšana mākonī. Lēmums glabāt datus mākonī paātrināja sistēmas darbu pat vairākas reizes, turklāt tas ir krietni drošāks veids, salīdzinot ar datu glabāšanu uz lokālā servera, jo mākoņrisinājums paredz regulāru datu rezerves kopiju veidošanu un Uptime 99.95%. Datu glabāšana mākonī sniedz vēl vienu milzīgu priekšrocību – Filtreks darbinieki var pieslēgties sistēmai no jebkuras vietas un strādāt attālināti. Tos vairs neierobežo lokālā tīkla sasniedzamība.

Atsauksme par darbu ar Solcraft

Mūsu sadarbība ar Solcraft ir veiksmīga. ERP risinājums tika ieviests plānotā budžeta ietvaros un patiešām īsā laika posmā- ieviešana ilga tikai 2 mēnešus, kas ļāva uzņēmumam uzsākt darbību bez kavēšanās. Turklāt, mēs esam ārkārtīgi priecīgi, ka risinājums ir ticis pielāgots mūsu biznesa īpatnībām – izrādās, retais ERP risinājumu izstrādātājs piedāvā ko tādu. Ja raugāmies uz mūsu uzņēmuma darbības pirmsākumiem, kļūst absolūti skaidrs, ka lēmums ieviest Solcraft ERP risinājumu izrādījies ļoti svarīgs un pareizs. Ja uzņēmumam nebūtu ERP risinājuma, diez vai mēs tik ātri būtu sasnieguši līderpozīcijas Latvijas tirgū.

Ir jautājumi?

Reģistrējieties Solcraft demo – mēs parādīsim un pastāstīsim visu par mūsu sistēmu jums izdevīgā laikā.